0
Přihlášení
Úvodní stránka > Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Nevíte, čím udělat radost svým blízkým? Nemůžete se rozhodnout, jestli koupit šperk nebo dřevěnou dekoraci? Máme pro Vás řešení. Obdarujte je dárkovým poukazem na naše dřevěné zboží vyrobené v České republice.

Nabízíme dva druhy poukazů v hodnotě 500, 1000, 1500 a 2000 Kč.

Dřevěný dárkový poukaz do kamenných prodejen firmy Amadea s.r.o.:

Tento poukaz lze uplatnit pouze v našich prodejnách, které v současné době máme na několika místech v centru Prahy (ulice Železná, Karlova, Mostecká, Zlatá ulička na Pražském hradě) a v Českém Krumlově (ulice Široká, Latrán).  Dřevěný poukaz bude zaslán na Vámi uvedenou dodací adresu.

Dárkový poukaz do e-shopu firmy Amadea s.r.o. (www.ozdoby.cz):

Tento poukaz lze uplatnit pouze v našem e-shopu, zasíláme ho v elektronické podobě na Vámi uvedený e-mail. 

Použití poukazu:

Do poznámky k objednávce napište číslo dárkového poukazu. V tomto případě nelze využít platbu přes platební bránu. 

Další informace:

Poukazy je možné využít pouze jednorázově a v plné výši, tedy při nákupu zboží v hodnotě vyšší než je hodnota poukazu. Hodnotu poukazu nelze směnit za hotovost.

Poukaz musí být vyčerpán ve lhůtě platnosti. Platnost poukazu nejde prodlužovat. Pokud během platnosti poukazu nebude využita jeho hodnota, poukaz propadá bez náhrady.

Amadea s.r.o. nenese odpovědnost za ztrátu, zneužití, odcizení či poškození dárkového poukazu. 

Zákazník není oprávněn zasahovat do podoby a obsahu dárkového poukazu, tento jakkoli měnit, kopírovat, distribuovat, reprodukovat a publikovat.

Zákazník nese veškerou odpovědnost za škodu vzniklou neoprávněným užitím dárkového poukazu či zásahem do obsahu nebo grafického provedení poukazu.