Košík
0,– Kč

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky jsou závazné pro veškeré vztahy vzniklé uzavřením Smlouvy o koupi věci. Tyto podmínky se řídí příslušnými ustanoveními Obchodního zákoníku v platném znění. V případě, že je zákazníkem soukromá osoba, jsou vztahy upraveny Občanským zákoníkem a jednotlivá znění těchto podmínek, která jsou v rozporu s tímto zákoníkem jsou pro ně neplatná. Smlouva o koupi věci začíná ve chvíli, kdy prodávající obdrží řádně vyplněnou objednávku od kupujícího. Kupující odesláním objednávky stvrzuje i souhlas s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem.

  • Zrušení objednávky je možné do 6 hodin od potvrzení objednávky.
  • Pozdější storno objednávky je možné pouze na základě dohody s provozovatelem internetového obchodu.
  • V případě, že zákazník zvolil platbu převodem z účtu a následně se dohodne s provozovatelem internetového obchodu na zrušení objednávky, budou mu peníze vráceny do 7 pracovních dnů od přijetí platby na účet.
  • Prodávající je oprávněn od smlouvy odstoupit v případě, že zákazník si nepřevezme nebo odmítne převzít zboží.
  • Důvodem k odstoupení je také nezaplacení dohodnuté částky na účet prodávajícího v daném termínu. Termínem zaplacení se rozumí den připsání peněz na účet prodávajícího, platba v hotovosti nebo platba přepravní společnosti při převzetí zásilky.

Minimální cena pro objednání je 300,- Kč.

Při nákupu nad 2.000,- Kč je doprava zdarma.

Zboží na Slovensko doručujeme prostřednictvím přepravní společnosti Geis. Platba dobírkou - cena poštovného: 10 EUR.